Tempocom SK

Tempo Optický merač výkonu

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

Tempo Optický merač výkonu

Optické merače výkonu Tempo (OPM510 a OPM520) sú dostupné v štandardných a vysokovýkonných verziách pre trhy Telco a MSO. Absolútne a referenčné merania výkonu zaisťujú rýchle a presné merania strát. 

Odolný set v súlade s IP54 poskytuje istotu pri testovaní sietí. 

  • Štandardné a vysokovýkonné optické merače výkonu
  • Meranie optického výkonu (dB, dBm a mW)
  • Presné merania
  • Tónové a sondové optické siete pri 270 Hz, 1 kHz a 2 kHz
  • Absolútne alebo referenčné merania optického výkonu
  • InGaAs detektor pre maximálnu citlivosť
  • Kalibrované vlnové dĺžky 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm a 1625nm
  • Vymeniteľné prepážky SC, LC, FC a ST
  • Odolné balenie, v súlade s IP54
  • Kompatibilné so sieťami Singlemode a Multimode
  • Prevádzka automatického vypnutia alebo nepretržitého zapnutia
  • Prevádzka na batérie alebo 120/240 VAC

Technické údaje

Rozsah merania OPM510: -65 ~ +10; OPM520: -50 ~ +27

Linearita OPM510: +/-0.5dB (+10 do -3dBm) +/-0.1dB (-3 do -50dBm) +/-0.5dB (-50 do -65dBm); OPM520: +/-0.5dB +27 do -3dBm +/-0.1dB -3 do -50dBm
Zdroj 9V alkalická alebo 1000m Ah lítiová batéria/ 9V AC adaptér
Životnosť batérie >100 hodín
Prevádzková teplota -10 až +50 °C
Hmotnosť 300 g
Rozmery
155 × 88 × 33mm

Tempocom • Náradie na komunikačné a dátové káble

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
Katalóg ručného náradia na štrukturovanú kabeláž
Katalóg ručného náradia na štrukturovanú kabeláž
Klauke naradie na silnoprud

demo naradie

Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In