Tempocom SK

Legenda značky Paladin pokračuje

Značka, ktorá vydrží celý život

Nástroje Paladin kombinujú robustnosť, spoľahlivosť a všestrannosť. Značka Paladin je synonymom kvality, spoľahlivosti, odolnosti a výkonu. Nástroje Paladin, vyrábané spoločnosťou Tempo Communications, zostávajú obľúbeným nástrojom pre komunikačných technikov a dopĺňajú osvedčený repertoár testovacích a meracích riešení Tempo Communications. Ako vždy, nástroje Paladin sú nástroje ponúkajúce doživotnú záruku.

To najlepšie zo značky Paladin

Ručné nástroje Paladin sú vyrobené pre technikov. Každý z nich je starostlivo navrhnutý tak, aby poskytoval výnimočnú hodnotu a vzbudzoval dôveru potrebnú na to, aby bola práca vykonaná správne hneď na prvýkrát.

telekomunikačné náradie paladin


Krimpovačka RJ45

Robustné.

Ručné náradie na štrukturovanú kabeláž Paladin je skonštruované tak, aby vydržalo aj tie najnáročnejšie úlohy. Značka Tempo Communications je v tomto natoľko presvedčená, že na všetky produkty Paladin ponúka doživotnú záruku.

Spoľahlivé.

Čas sú peniaze. Dnešný technik chce mať istotu, že ich nástroje budú stále fungovať. Značka Paladin poskytuje nástroje optimálnej spoľahlivosti!Mapa výstavy AMPER 2022
Krimpovačka RJ45

Všestranné.

Ručné náradie, ktoré zvládne prakticky akúkoľvek prácu, a s ktorou sa komunikačný technik môže stretnúť; Paladin je komplexné centrum úspechu.

Dohodnite si stretnutie

   0945 458 824   ant@ant.sk


Tempocom • Náradie na komunikačné a dátové káble

Viac o TEMPO

Značka TEMPO Communications je popredný výrobca náradia, meracích prístrojov a príslušenstva pre dátovú a telekomunikačnú kabeláž. Jeho ručné náradie Paladin je určené pre profesionálnych technikov a náradie DataShark je vhodné pre domácich kutilov.

Sady náradia pre štruktúrovanú kabeláž
Odizolovacie a rezacie náradie
Krimpovacie kliešte na káble
Narážacie nástroje na svorkovnicu
DataShark náradie

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačiek a náradie na štrukturovanú kabeláž TEMPO.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk

Katalóg ručného náradia na štrukturovanú kabeláž
Katalóg ručného náradia na štrukturovanú kabeláž
Služby pre vás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií